Akamer | Hakkımızda

Biz Kimiz?

Akamer Mermer 1990 den beri Türk Mermer endüstirisinde faaliyet gösteren öncü firmalardan biridir Firmamızın sürekli büyümesi sağlayan kaliteli üretim, müşteriye zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir.

Ürünlerimiz;blok, ham ve cilalı plaka , ölçüye göre kesilmiş olarak

projeler ve her türlü yapılarda konusunda uzman ekibimiz tarafından uygulama şeklindedir

Fabrikamız yüksek üretim ve sürekli artan talebi karşılayabilmek için gelişmeye uygun şekilde tasarlanmıştır

Fabrikamız mevcut 2,000m2si kapalı olmak üzere toplam 5,000 m2 alanda çalışmaktadır.

Gelişen teknolojiyi kendimize uyarlayarak, otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, köşk, havuz ve inşaat sektörünün birçok alanında doğal taş ürünleri ile tecrübemizi birlikte sunmaktayız. Çalışanlarımızın huzuru, müşterilerimizin beğenisinin yanı sıra “Fiyatla değil, kalite ile rekabet” olmazsa olmazlarımızdandır. Birlikte çalıştığımız tedarikçilerimiz, disiplinimiz ile kalite anlayışımızı ve tecrübemizi birleştirerek, ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını doğru yönde kullanmaya gayret etmekteyiz. Alkan olarak çevre ve insan sağlığına duyarlı faaliyetlerini bundan böyle aynı anlayışta sürdürmeye kararlıyız.

KALİTE PRENSİBİMİZ Teknolojimizi güncellemek, çalışan personelin huzurunu ve müşteri memnuniyetini sağlamak, olmazsa olmaz kurallarımızdır. Son 20 yıldır hiçbir personel disiplinsizlik hariç işten atılmamış yada kendisi çıkış istememiştir.

Tüm personel aile bireyleri olarak görülmekte, her konuda yardımcı olmaya çalışılmaktadır.


Anasayfa

Mail

Ürünler

İletişim
WhatsApp
+905322084820
İnstagram
akamer_dogaltas