Coante

Hayatın en önemli alanı Coante ile tamamlanır

Coante tezgahlar, yıllar boyunca ilk günkü formunu koruyacak kadar dayanıklı, kolayca temizlenecek kadar fonksiyonel, renk, desen ve damar çeşitliliğiyle sanatsal ve estetiktir.

Bir tezgahın taşıması gereken bütün üstün özellikleri bünyesinde barındıran Coante, mekan ve insan arasındaki etkileşimi önemser.

Çünkü hayatın en önemli alanlarını tamamlar.

MUTFAK; EVİN KALBİDİR!

Mutfak, bir evi yuva yapan sihirli ortamın adı. Birbirimize sunmayı dilediğimiz tüm güzellikleri lezzetle, aile sıcaklığıyla, iş bölümüyle şekillendirdiğimiz ortak alanımız…

Yemek yapmak, sofra kurmak, sohbet etmek kısacası aile içi iletişimi pekiştirmenin merkezi. Paylaştıkça çoğalan güzel anılar ile mutfak öykümüzün kalbine yerleşir.

Birlikte üretmenin ve üretirken paylaşmanın en keyifli hali.

MUTFAK TEZGAHI VE PANEL

Coante paneller, minimum birleşim noktası ile bakım gerektirmeyen, tezgah ile uyumlu son derece estetik uygulamalardır. Tezgah ve panelin aynı gün ve aynı ekip tarafından uygulaması zaman tasarrufu sağlar.

BANYO TEZGAHI

Coante, banyo tasarımına boyut kazandıran renk ve desen seçenekleriyle keyifle yaşanan ortamlara hayat verir.

ZEMİN VE BASAMAK UYGULAMALARI

Tezgah yüzeylerine taşıdığı üstün avantajlarıyla tercih edilen Coante,  zemin kaplama ve basamak uygulamalarıyla da mekan tasarımına katkıda bulunur.

YENİLEME

Yaşam alanlarınızı hayalinizdeki gibi tasarlamak ve bir mutfağı sıfırdan yenilemek zamanla bir ihtiyaca dönüşür.

Coante ile yenilenen tezgahlar, zengin renk ve desen seçenekleri, farklı yüzey uygulamaları ve zamana meydan okuyan sağlamlığıyla sizlere yepyeni bir yaşam alanı sunar.

COANTE HAYATIN İÇİNDE...


Anasayfa

Mail

Ürünler

İletişim
WhatsApp
+905322084820
İnstagram
akamer_dogaltas