Çimstone

Basit bir temizlik ile kalıcı hijyen

 

Sevdiklerimizi mutlu edecek lezzetler peşinde her gün vakit geçirdiğimiz mutfak tezgahında Çimstone tercihi size banko temizliğine harcanan daha az zaman olarak döner. 

Çimstone tezgahınızın doğal parlaklığını ve estetik görünümünü yıllar boyunca koruması için basit temizlik işlemleri yeterlidir. Nemli bir bez ve az miktarda sıvı deterjan temizlik için idealdir.

Gözeneksiz yapısıyla sıvı emmeyen, leke oluşturacak partikülleri bünyesine almayan Çimstone ile tezgah temizliği hızlıca tamamlanır.Günlük Temizlik


Gündelik hayatınıza hız ve konfor katan Çimstone Kolaylığı!

Çimstone yüzeyin yıllar boyu doğal parlaklığını ve estetik görünümünü muhafaza edebilmesi sadece basit ve rutin bakıma bağlıdır. Nemli bir bez ve az miktarda sıvı deterjan en ideal temizlik malzemeleridir.

Çimstone Yüzeylerde Temizleme Aracı

Pamuklu nemli bir bez, hassas bulaşık süngeri

Çimstone Yüzeylerde Temizlik Maddesi

Duru su, sıvı deterjan, sprey ürünler, cam temizleyici sıvılar

Çimstone Yüzeylerde Temizleme Şekli

Bankonuzu nemli ve deterjanlı bir bez ile temizleyin, durulayarak tamamen temizleyici maddeden arındırın.

 

İnatçı Lekeler

 

İnatçı kirler ve kurumuş artıklardan kurtulmak çok kolay

Marketlerin temizlik reyonlarında kolaylıkla bulabileceğiniz çok amaçlı temizlik maddesi veya deterjanı bezinize uygulayın. İnatçı lekeden kurtulunca yüzeyi durulayın.

Daha inatçı lekeler için bulaşık süngeri ile çok amaçlı temizlik maddesi kullanarak lekeyi ovun. Çamaşır Suyu katkılı temizlik maddeleri inatçı lekelerde oldukça başarılıdır ancak kullanıldıktan sonra durulamak gereklidir.

 

Leke ve izleri yok etmek için

Yemek artığı, sakız, oje ve kurumuş boya gibi yapışmış maddeleri çıkartmak için artığı spatula ile kazıyın. Spatuladan kaynaklanan gri metal izler kalması durumunda, her zaman kullandığınız temizlik maddesi ve bulaşık süngeriyle temizleyin, ardından durulayın.

 

Pas ve Kireç lekelerini çıkarmak için

Çimstone tezgahınızda oluşan pas ve kireç lekeleri için kireç ve pas sökücü temizlik maddelerini direkt lekenin üstüne uygulayıp işlem sonunda durulama yapabilirsiniz. Porçöz ve Tuz Ruhu gibi güçlü pas ve kireç çözücü ürünlerin 24 saatlik laboratuvar testlerinde, yüzeylere etkisi gözlemlenmediği halde, çok gerekmedikçe bu ürünlerin kullanılmasını önermiyoruz.

 

 


Anasayfa

Mail

Ürünler

İletişim
WhatsApp
+905322084820
İnstagram
akamer_dogaltas